۱۵ ترفند ترکیب بندی خاص عکاسی از طبیعت

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

۱۵ ترفند ترکیب بندی خاص عکاسی از طبیعت

برای دانلود ۱۵ ترفند ترکیب بندی خاص عکاسی از طبیعت با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

تحلیل اثر هنری
اولین چیزی که من به هر عکاس شروع کننده توصیه می کنم این است که به هنر زیادی نگاه کند. نه فقط عکاسی بلکه در صورت امکان ، هر نوع هنر تجسمی دیگر. با کلاس های کلاسیک شروع کنید اما به آنچه معاصرانتان نیز انجام می دهند توجه کنید.


تصاویری را که بیشتر به شما اعتصاب می کند ، تجزیه و تحلیل کنید. چه چیزی آنها را بسیار قدرتمند می کند؟ دیدگاه؟ تعیین موقعیت اصلی مورد علاقه؟ یا استفاده از خطوط هندسی شاید؟

از تقلید نترسید
سپس بیرون بروید و سعی کنید چیزهایی را که دوست دارید بیشتر در عکس های خود تولید کنید. نگران نباشید در ابتدا خوب است که از عکاس های مورد علاقه خود تقلید کنید. همه این کار را می کنند.

قوانین ترکیبی را بیاموزید
در ابتدا سعی کنید قواعد کلاسیک ترکیب را به دست بیاورید – به عنوان مثال قاعده سوم. دانستن این قوانین مهم است قبل از شروع به شکستن آنها برای ایجاد تصاویر جالب تر یا جالب تر.

تمرین ، تمرین و تمرین …
مثل همه چیز ، تمرین مهم است. هر زمان ممکن شلیک کنید. فقط اشیاء را که ظاهرا جالب هستند شلیک نکنید. اشیاء خسته کننده را نیز شلیک کنید. با یک ترکیب جالب ، حتی یک عکس از یک چنگال می تواند به یک اثر هنری تبدیل شود.

کار خود را به اشتراک بگذارید و بازخورد خود را دریافت کنید
و سپس ، البته ، کار خود را نشان داده و از آنها بازخورد بخواهید. در دنیای دیجیتال امروز ، این راحت تر از همیشه است. به انجمن های عکاسی یا گروه های اختصاصی فیس بوک بپیوندید و از اعضای دیگر بخواهید که عکس های شما را ارزیابی کنند. از انتقاد نترسید – برای بهبود روش خود به آن احتیاج دارید.

دیدگاهتان را بنویسید