۹ نکته ترکیب بندی با Steve McCurry

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

۹ نکته ترکیب بندی با Steve McCurry

برای دانلود ۹ نکته ترکیب بندی با Steve McCurry با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

سادگی و مینیمالیسم
در آخرین راهنما ، دیدیم که چگونه فضای منفی دور موضوع اصلی می تواند حس سادگی و حداقلی را ایجاد کند. سادگی به خودی خود می تواند یک ابزار ترکیبی قدرتمند باشد. اغلب گفته می شود که “کمتر بیشتر است”. سادگی اغلب به معنای عکس گرفتن با زمینه های بدون عارضه است که از موضوع اصلی منحرف نمی شوند. همچنین می توانید با بزرگنمایی بخشی از موضوع خود و با تمرکز روی جزئیات خاص ، یک ترکیب ساده ایجاد کنید.

موضوع را جدا کنید
استفاده از عمق کم عمق میدان برای جداسازی موضوع شما روشی بسیار مؤثر برای ساده کردن ترکیب شما است. با استفاده از دیافراگم گسترده ، می توانید زمینه ای را که ممکن است در غیر این صورت از موضوع اصلی شما منحرف شود ، محو کنید. این یک تکنیک به ویژه مفید برای عکسبرداری از پرتره است. در آموزش من درباره دیافراگم ، سرعت شاتر و ISO می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده از تنظیمات دیافراگم مختلف کسب کنید.


نقطه نظرات خود را تغییر دهید
بیشتر عکس ها از سطح چشم گرفته شده اند. در مورد من ، این 5 فوت به سختی است! بالا رفتن یا پایین آمدن پایین می تواند راهی برای ایجاد یک ترکیب جالب تر و اصلی تر از یک موضوع آشنا باشد. من اغلب عکاسان حیات وحش را دیده ام ، به ویژه که در گل های موجود در گل و لای خود قرار گرفته اند تا عکس عالی بگیرند.


به دنبال ترکیب های رنگی خاص باشید
استفاده از رنگ به خودی خود یک ابزار ترکیبی است که غالباً نادیده گرفته می شود. تئوری رنگ چیزی است که طراحان گرافیک ، طراحان مد و طراحان داخلی با آن بسیار آشنا هستند. برخی ترکیب های رنگی به خوبی از یکدیگر تعریف می کنند و از نظر بصری بسیار چشمگیر هستند.

قرمز و آبی نیز از رنگ های جذاب در چرخ رنگ هستند. مرکز خرید سبز استفان در دوبلین سال گذشته برای کریسمس به رنگ قرمز روشن شد. این در مقابل آبی عمیق آسمان اوایل شب بسیار چشمگیر بود. عاشق عکس گرفتن از شهرها در ساعات آبی هستم. آبی عمیق آسمان در این زمان بک گراند بسیار جذابی برای معماری و چراغ های شهر است. سیاه خالص آسمان شب دیرینه به اندازه قابل توجه نیست و به شدت با چراغ های شهر تضاد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید