نکاتی درباره عکاسی از پرندگان

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

نکاتی درباره عکاسی از پرندگان

برای دانلود رایگان نکاتی درباره عکاسی از پرندگان با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

درباره حیواناتی که ازشون عکس میگیرید اطلاعات کسب کنید

آنچه عکاسی از حیات وحش را پیچیده می کند این است که شما نمی توانید به حیوانات بگویید که کجا باید بروند و چه کاری انجام دهند. تصمیماتی که اتخاذ می کنید به آنچه که افراد در حال انجام هستند بسیار متکی هستند. اگر نمی دانید که چگونه رفتار آنها را بخوانید ، می خواهید عکس های خوب زیادی را از دست ندهید. بهترین راه برای افزایش شانس گرفتن عکس های عالی با مطالعه موضوعات شماست. قبل از بیرون رفتن ، خود را با حیواناتی که می خواهید عکاسی کنید ، آشنا کنید.

به عنوان مثال ، دریابید که کجا و چه ساعتی از روز می توانید موضوع خود را پیدا کنید. بعضی از مردم این موضوع را نمی فهمند ، اما حیوانات برای یافتن آنها در طبیعت دشوار هستند. بسیاری از آنها در پنهان کردن بسیار خوب هستند ، نمی دانید آنها آنجا هستند ، مگر اینکه بدانید سرنخ هایی را که در پشت سر می گذارید و چیزهایی را که دوست دارند در فضای وحشی بدانید. به عنوان مثال بهترین زمان برای پیدا کردن گوزن در هنگام غروب هنگام غروب است. آنها همچنین تمایل دارند در جاهایی که گیاهان زیادی وجود دارند که دوست دارند از آن بخورند (علفهای هرز ، گیاهان ، علفهای وحشی). موارد ساده مانند این اطمینان می کنند که وقت و تلاش شما هدر نمی رود.

یک راه عالی برای یادگیری ، نشان دادن کنار عکاسان حیات وحش محلی و دیگر دوستداران طبیعت است. نحوه حرکت آنها در اطراف حیوانات را مشاهده کنید ، بنابراین می دانید که پس از بیرون رفتن توسط خودتان چه باید بکنید. پیوستن به افرادی که می دانند چه کاری انجام می دهند می تواند به شما در انتخاب مهارت های جدیدی که هرگز از خواندن یاد نخواهید برد کمک کند

دیدگاهتان را بنویسید