آموزش گریم حرفه ای و ساده دندان هیولا

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم حرفه ای و ساده دندان هیولا

برای دانلود رایگان آموزش گریم حرفه ای و ساده دندان هیولا با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 03:04

زبان : انگلیسی

PREP – برای رژ لب بی عیب و نقص لب های خود را لایه برداری کرده و مرطوب کنید. یک اسکراب لب مانند اسکراب قند Fabulips از Bliss را امتحان کنید. حداقل 10 دقیقه قبل از استفاده از Vampire Lip Art اطمینان حاصل کنید که لب های خود را آبرسانی می کنید. من یکی از طرفداران پر و پا قرص ارگانیک لب EOS هستم.
پرایمر – برای تهیه Vampire Lip Art از یک آغازگر لب استفاده کنید. شما نمی خواهید تمام تلاش شما از بین برود. یک پرایمر لب به شما کمک می کند تا لب های شما رطوبت داشته باشند تا در هنگام سایش خشک نشوند. This Prep & Prime Lip از M.A.C. آغازگر لب است که قسم می خورم!
LIPSTICK – هنگام انتخاب یک رژ لب قرمز برای Vampire Lip Art خود می خواهید یک رنگ قرمز واقعی پیدا کنید. بسیار مهم است که رژ لب شما مات باشد. من روبی وو را دوست دارم ، یک رژ لب مات یکپارچهسازی با سیستمعامل از M.A.C. یک رژ لب مات یک بافت خشک است و لک نمی زند. قبل از افزودن خط مایع برای دندانهای خون آشام ، اطمینان حاصل کنید که یک دقیقه رژ لب بسته شود. از برس لب یا برس خط چشم زاویه دار استفاده کنید تا شکلی مناسب برای Vampire Lip Art خود بدست آورید. بعداً یک برس نیز برای دست زدن بسیار مفید است.
LIQUID LINER – از خط چشم مایع برای ایجاد دندانهای خون آشام برای این آرایش هالووین استفاده می کنم. این کاملاً ضروری است که همه محصولات باید WaterPROOF باشند! من از خط چشم مایع Boot Black محصول M.A.C استفاده می کنم. و بوش مایع ضد آب Stila تمام روز ضد آب در برف. با رنگ سفید شروع کنید و نوک آستر مایع را به یک طرف فشار دهید تا خطوطی برای دندان ها به خود بدهید. دندان های خون آشام سفید را پر کنید و بگذارید خشک شود. با استفاده از نوک ریز آستر مایع مشکی (مایع اضافی را پاک کنید) برای بیرون دندانهای خون آشام قرار بگیرید.
VAMP KEEP IT – شما می خواهید رژ لب خود را در تمام طول شبانه روز حفظ کنید ، بنابراین مطمئن شوید که مقدار زیادی آب می نوشید تا لب های شما از داخل به بدن هیدراته بمانند. هنگام نوشیدن از نی استفاده کنید تا حداقل تماس با Vampire Lip Art خود را حفظ کنید. اگر می خواهید Vampire Lip Art خود را مهر و موم کنید ، این Aqua Seal را از Make-Up Forever امتحان کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام محصولات خود را به همراه داشته باشید تا لمس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید