آموزش گریم حرفه ای ترسناک(پارت 2)

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم حرفه ای ترسناک(پارت 2)

برای دانلود رایگان آموزش گریم حرفه ای ترسناک(پارت 2) با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 10:16

زبان : انگلیسی

چشمها
ابروها را باید با یک برس تمیز ابرو مسواک بزنید و از موهای ولگرد یا بی نظم جدا کنید. اگرچه ممکن است ابروهای پرپشت برای مردان قابل قبول باشد ، اما زنان باید با دقت ابروهای خود را به صورت قوس ملایمی درآورند که در انتهای آن جمع می شود.
برای ایجاد حرکات ظریف و ظریف ، از یک مداد ابرو با سایه مناسب برای پر کردن یا تغییر شکل ابروها استفاده کنید.
برای خانم ها ، لمس سایه چشم تقریباً همیشه مطلوب است. سایه چشم پودر خشک یا کیک به نوع کرم ترجیح داده می شود ، زیرا هم به ترکیب راحت تر و لطیف تری کمک می کند و هم در زیر نورهای گرم استودیو بهتر نگه می دارد.
اینکه سایه چشم یک زن باید با چشم ، لباس و یا هیچکدام از آنها مطابقت داشته باشد ، یک نظر مد است ، که ممکن است از فصلی به فصلی متفاوت باشد. انتخاب رنگ هرچه باشد ، باید ظریف باشد.
سایه ای تیره تر از همان رنگ که روی پلک ها به کار رفته است (یا سایه ای قهوه ای ملایم) را می توان به آرامی به چین درب آغشته کرد تا عمق و اندازه چشم را اضافه کند.
زنانی که چشمانشان سنگین است باید از این تکنیک آخر خودداری کنند زیرا احتمالاً بر این مسئله تأکید خواهد کرد. یک نقطه سایه چشم عاجی یا زرد کمرنگ که زیر استخوان ابرو صاف شده است ، چشم را روشن و “باز” ​​می کند.
خط چشم را می توان نزدیک مژه های فوقانی یا با استفاده از یک برس نرم و ظریف یا یک مداد ابرو تیز استفاده کرد.
فر کننده مژه و استفاده کم از ریمل مژه ها را برجسته می کند. توده های اضافی ریمل را باید با چند حرکت مسواک به سمت بالا از بین برد. از مژه های مصنوعی می توان استفاده کرد ، اما باید آنها را به دقت مرتب کرد تا متناسب با چشم های فرد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید