آموزش گریم حرفه ای دلقک ترسناک

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم حرفه ای دلقک ترسناک

برای دانلود رایگان آموزش گریم حرفه ای دلقک ترسناک با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 08:35

زبان : انگلیسی

نکاتی برای انتخاب بهترین رنگهای کانتور
صرف نظر از اینکه شما آن را کانتور یا برجسته توصیف می کنید ، صرفاً استفاده هوشمندانه از نور طبیعی و ساختار استخوان صورت و بافت نرم موجود برای بهبود ظاهر کلی صورت شما است. به عنوان یک مثال ساده ، بگذارید بگوییم شما گونه های کام دارید و می خواهید چشم را به استخوان گونه خود بکشید ، در حالی که به نوعی این توهم را ایجاد می کنید که صورت شما کمی بلندتر و باریک است. این کار را می توان با کانتورینگ انجام داد.
همین مسئله را می توان در مورد پیشانی بیش از حد پهن ، فک بزرگ یا هر چیز دیگری که می خواهید برای تغییر دادن کمی جادوی آرایش استفاده کنید ، با کانتورینگ انجام دهید. مطمئناً ، لازم نیست که آن را کاری شبیه به موارد خاص بدانید. در واقع این یک ترفند آرایش است که می توانید هر روز از آن استفاده کنید.
اگر همیشه به یاد داشته باشید که کانتورینگ تغییراتی چشمگیر در ظاهر شما نیست بلکه در عوض بهبود ساختار صورت و فرم دادن به ناحیه ای از صورت با استفاده از آرایش است ، می توانید بفهمید که تقریباً برای هر کسی چه فایده ای دارد.
نکته اصلی تسلط بر تکنیک های مربوط به اهداف یا اهداف خاص شماست ، اما مهمترین نکته این است که تمام رنگ های کانتور مناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید. این آسان نیست همانطور که ممکن است تصور شود زیرا بسیاری از ما پوستی نداریم که یک رنگ باشد و اهداف مختلفی از همه ما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید