آموزش گریم پیر کردن بازیگر

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم پیر کردن بازیگر

برای دانلود رایگان آموزش گریم پیر کردن بازیگر با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 08:11

زبان : انگلیسی

نحوه کانتور کردن با محصولات کرم
برای انجام کانتورینگ اساسی با یک محصول کرم ، اگر می خواهید چانه را برجسته کنید یا صورت را بلند کنید ، با انگشت خود خطوط مربوط به منطقه زیر استخوان گونه ، زیر چانه و اطراف آن را ترسیم می کنید. اگر می خواهید پل را نازک کنید ، به بینی کناری هم بزنید.
بعد از آن ، شما همین کار را می کنید ، اما با محصول برجسته. این بار آن را در امتداد استخوان های فوقانی گونه ، در امتداد پل بینی و به سمت بالا در منطقه t بالای ابروها و مرکز پیشانی بکشید. آن را به چانه نیز بمالید.
مخلوط کردن کلید اصلی است و تخم مرغوب کننده مخلوط در چنین مواقعی یک دارایی واقعی است. شما برای ترکیب و ادغام رنگ ها از یک حرکت مبهم استفاده می کنید و یک پایان طبیعی ایجاد می کنید. تخم مرغ به شما امکان کنترل بهینه را می دهد زیرا دارای نوک ظریف تری است که برای ترکیب در امتداد بینی مناسب است.
اگر از محصول کرم استفاده می کنید ، بهتر است پس از انجام ترکیب اولیه ، از رنگ های روشن زیر چشم استفاده کنید. ضربه زدن روی چانه و مرکز منطقه t نیز می تواند روشنایی زیادی ایجاد کند.
مرحله آخر این است که فقط آرایش را با یک پودر سست که با یک برس کرکی اعمال شده تنظیم کنید. پودر باید کاملاً شفاف یا شفاف باشد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید