چگونگی contouring colors به صورت حرفه ای

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

چگونگی contouring colors به صورت حرفه ای

برای دانلود رایگان چگونگی contouring colors به صورت حرفه ای با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 10:51

زبان : انگلیسی

دست ها ، گوش ها و دندان ها
اگر قرار است دست ها روی دوربین ظاهر شوند ، مانند زمانی که محصولات از فاصله نزدیک نمایش داده می شوند ، باید مراقبت ویژه ای انجام شود.
برای اطمینان از مطابقت دست ها با سایر قسمت های بدن و به حداقل رساندن چین و چروک و تغییر رنگ ، از سایه مناسب آرایش استفاده کنید.
ناخن ها باید به خوبی مانیکور شوند. از لاک ناخن شفاف یا رنگی می توان استفاده کرد. ظاهر دستها باید قبل از تولید با دقت در مانیتور تلویزیون بررسی شود. کلوزآپ های شدید اغلب نقایص آرایش را آشکار می کنند که به طور معمول دیده نمی شوند.
از آنجا که غالباً کمی روشن تر و قرمزتر از رنگ پوست مجاور هستند ، گوش ها می توانند یک مشکل خاص باشند. این واقعیت اضافه شده است که چراغ های عقب اغلب تا حدی از طریق گوش می تابند و باعث افزایش بیشتر ارزش صدای آنها می شوند.
برای کنترل این مسئله و بازگرداندن گوش به زاویه دید مناسب ، باید آنها را با یک آرایش پایه دو یا سه سایه تیره تر از صورت پوشانده شده است. پایه آرایش سپس باید با یک پودر صورت شفاف پوشانده شود.
دندان های بد را می توان با سایه مناسب مینای دندان یا مایع عاج به حداقل رساند. پوشش های ویژه ای برای این منظور موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید