آموزش گریم حرفه ای کاراکتر Hellraiser Chatterer

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم حرفه ای کاراکتر Hellraiser Chatterer

برای دانلود رایگان آموزش گریم حرفه ای کاراکتر Hellraiser Chatterer با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 15:41

زبان : انگلیسی

از طریق روش های اصلاحی آرایش ممکن است لازم باشد ویژگی های نامطلوب صورت را نادیده بگیریم و بر ویژگی های مثبت از طریق کانتورینگ و برجسته سازی تأکید کنیم.
در آرایش اصلاحی ما از پایه یا پایه شروع می کنیم و سپس با سایه ها یا آرایش هایی که تیره تر یا روشن تر هستند ترکیب می شویم.
در کانتورینگ ، سایه تیره تری از آرایش نسبت به پایه یا پایه برای کم رنگ کردن ویژگی ها مانند پیشانی بلند یا بینی بیش از حد برجسته استفاده می شود.
از کانتورینگ می توان برای بیرون آوردن خط فک کلاسیک که برای خانمها مطلوب است نیز استفاده کرد.
در این حالت ، سایه تیره تری از آرایش با دقت در زیرسازی یا پایه قرار می گیرد. برای رسیدن به این “ظاهر کلاسیک” ، آرایش تیره از خط چانه تا لاله گوش و به داخل سوراخ گونه ها می رود.
در برجسته سازی ، هدف معکوس کردن این اثر است – تأکید یا کشیدن چشم به سمت برخی از ویژگی های صورت یا نواحی. در این حالت از سایه ای از آرایش استفاده کنید که سبک تر از پایه یا پایه باشد.
این روش همچنین باید در نواحی سایه دار زیر چشم و زیر لب پایین استفاده شود تا جلوی دوربین در تاریکی غیرمعمول را بگیرد. یا از آرایش دو تا سه سایه روشن تر از پایه استفاده کنید ، یا از هایلایتر سفید شفاف استفاده کنید.
در مورد مردان و زنان ، رنگ را می توان با مخلوط کردن یک رد بسیار کم رنگ از رنگ سرخ با آرایش پایه موجود ، به گونه ها افزود و سپس آن را با یک اسفنج مخلوط کرد.
بعد از تمام این کارها ، معمولاً لازم است از مقداری پودر شفاف برای کسل کردن برخی از (و نه همه) براقیت صورت استفاده کنید. این را به طور معمول با پفک پودر یا برس نرم و مویی استفاده می کنید.
بعضی اوقات به دلیل افزایش سن یا هر چیز دیگری ، لکه های سبکی روی پوست وجود دارد که می تواند با اسپری برنزه کننده پوشانده شود ، مانند اسپری برنزه کننده بدون آفتاب Walgreens Deep Dark Tan که به دقت با نوک Q رنگ شده است. اسپری به جای لوسیون برای این کار بهترین است.
از آنجا که چند ساعت طول می کشد – حتی تا یک روز – قبل از اینکه اثر متوجه شود ، این یک تکنیک است که قطعاً نیاز به برنامه ریزی از قبل دارد. و ، از آنجا که نتایج بلافاصله مشخص نیست و چند روز طول می کشد ، شما باید قبل از دوربین رفتن این روش را کاملاً آزمایش کنید.
با این حال ، پس از تسلط ، این یک روش نسبتاً ارزان و راحت برای مخفی نگه داشتن این نوع تغییر رنگ پوست است. برای این منظور رنگ پوست با نسخه نیز موجود است ، اما بسیار گران است.

دیدگاهتان را بنویسید