آموزش گریم حرفه ای سوختگی پوست

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم حرفه ای سوختگی پوست

برای دانلود رایگان آموزش گریم حرفه ای سوختگی پوست با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 07:03

زبان : انگلیسی

از نظر آرایش ، سوختگی یک منطقه عظیم است زیرا متغیرهای زیادی وجود دارد. میزان سوختگی و همچنین نوع ، درگیر بودن لباس ، سن سوختگی و اینکه آیا بهبودی آغاز شده است یا با عفونت پیچیده است را در نظر بگیرید.
اگر سوختگی به اندازه کافی جدی باشد ، ممکن است با پیوند پوست جراحی شده باشد؟ همچنین سوختگی ممکن است عوارض دیگری مانند شوک و تورم ایجاد کند ، که به نوبه خود می تواند بر گردش خون تأثیر بگذارد و فرصت بیشتری برای بهبود طراحی آرایش شما ایجاد کند.
انواع مختلف سوختگی وجود دارد. قرار گرفتن در معرض گرما همان چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند اما سوختگی همچنین می تواند در نتیجه سرما ، نور خورشید ، مواد شیمیایی ، اصطکاک ، تشعشع و جوش های ناشی از مایعات گرم ایجاد شود.
در اینجا من ایجاد یک سوختگی حرارتی در کنار صورت را انتخاب کرده ام. آنچه اغلب در اثر گرمای شدید بافتهای بدن اتفاق می افتد ، انقباض و تحریف پوست آسیب دیده اطراف آن است. اگر تا به حال یک تکه گوشت نازک را در یک قابلمه داغ دیده اید ، منظور من را خواهید فهمید. این یک جنبه جالب از نظر آرایش است ، و جنبه ای که ما در طراحی از آن استفاده خواهیم کرد.به یاد داشته باشید که گرما افزایش می یابد ، و آتش عاشق صعود است. به همین دلیل ، احتمال دارد که موها همراه با ابرو تحت تأثیر قرار گرفته و مانند یک جعبه موی سر بالا بروند. من می خواستم از این در آرایش استفاده کنم ، زیرا عدم وجود مو در یک طرف و عدم تقارن حاصل باعث افزایش اثر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید