آموزش گریم پایه:پنهان کردن آکنه در صورت

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم پایه:پنهان کردن آکنه در صورت

برای دانلود رایگان آموزش گریم پایه:پنهان کردن آکنه در صورت با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 12:33

زبان : انگلیسی

لاک ناخن
ناخن ها برای هزاران سال با استفاده از خمیرها ، پودرها ، مایعات و موم های ساخته شده از انواع مواد تشکیل دهنده عمدتا بدون تغییر برای قرن ها ، رنگ آمیزی شده بودند. برای ساییدن و درخشش ناخن ها از محصولات ساینده استفاده می شود. این روش رنگ آمیزی و ایجاد درخشش در طول دهه 1920 ادامه خواهد یافت.
لاک ناخن مایع بر پایه نیتروسلولز با موفقیت بیشتری در دهه 1920 تولید شد و گزینه های جدیدی برای محصول ایجاد کرد. اگرچه لاک های اولیه مبتنی بر حلال همیشه به خوبی نمی چسبیدند و زود از بین می رفتند ، اما با این وجود شروع صنعت مدرن لاک ناخن بود.
اولین محصولات با روکش های نرم و شفاف یا شفاف ساخته شده اند و باعث ایجاد رنگی طبیعی می شوند که یادآور موم های ناخن مورد استفاده در آن زمان است. رنگهای واضح تر در اواخر دهه همراه با مروارید مادر (ساخته شده از فلس ماهی) که اجازه می دهد براق اضافه شود ، در دسترس خواهد بود.
با کمی مهارت می توان گزینه های رنگی بیشتری ایجاد کرد. به عنوان مثال ، پودر طلا ، نقره یا مروارید با لهستانی شفاف مخلوط شده و اثرات فلزی ایجاد می کند.
برخی از مارک ها نیز از این مفهوم استفاده کردند. به عنوان مثال ، Cutex دارای یک جلای شفاف بود که دارای رنگی جداگانه بود. از این رنگ برای ایجاد درجات مختلف رنگ استفاده می شد ، قبل از اینکه با یک لایه رویی شفاف بسته شود.
مفهوم تطبیق ناخن ها با رنگ لباس در اواخر دهه 1920 شکل گرفت. این سرویس پاریس و لندن را فرا گرفت ، مانیکورها به مشتریان خود این سرویس “مخلوط و مطابق” را می دهند.
ناخن ها به نوک بیضی شکل قرار گرفتند ، حتی بعضی از آنها نوک تیز داشتند. یکی از سبک های معروف مانیکور ، مانیکور نیمه ماه بود ، جایی که ماه و نوک ناخن ها برهنه یا سفید می شدند. برای نوک ناخن سفیدتر ، از محصولاتی مانند Nail White توسط Cutex استفاده شد.

دیدگاهتان را بنویسید