محبوب ترین تکنیک های نورپردازی در فیلم های ترسناک

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

محبوب ترین تکنیک های نورپردازی در فیلم های ترسناک

برای دانلود رایگان محبوب ترین تکنیک های نورپردازی در فیلم های ترسناک با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود Link download

روشن کردن
به یاد می آورید وقتی بچه بودیم و قصه های ترسناکی را با چراغ قوه زیر چانه تعریف می کردیم؟ از این جلوه نوری در فیلم ها و تصاویر ترسناک نیز استفاده می شود. ظاهری غیرطبیعی دارد و حتی چهره هایی را که با آنها آشنا هستیم تحریف می کند. برای دستیابی به این جلوه در صحنه خود ، یک منبع نور واحد در زیر سوژه خود داشته باشید. بنی به شما یادآوری می کند داشتن یک دلیل عملی برای این نوع نورپردازی ، چیزی برای توجیه آن ، بنابراین گفته می شود مفید است. این می تواند یک آتش سوزی ، انعکاس ، حتی یک چراغ قوه باشد.

UPLIGHTING
Remember when we were kids and told scary stories with a flashlight under our chin? This lighting effect is used in horror movies and images as well. It’s unnatural-looking and distorts even the faces we’re familiar with. To achieve this effect in your scene, have a single source of light below your subject. Benny reminds you that it’s useful to have a practical reason for this sort of lighting, something to justify it, so to say. It can be a fire, a reflection, even a flashlight.

دیدگاهتان را بنویسید