نکاتی در مورد نورپردازی ضعیف(کم) و Grading

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

نکاتی در مورد نورپردازی ضعیف(کم) و Grading

برای دانلود رایگان نکاتی در مورد نورپردازی ضعیف(کم) و Grading با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود Link download

وقتی نوبت به روشنایی می رسد ، عکاسی در فضای باز یکی از شرایط چالش برانگیز است – به خصوص اگر چراغ یا اصلاح کننده در دست ندارید.
خورشید یکی از سخت ترین چراغ ها برای روشن کردن یک صحنه است و اگرچه روش های زیادی برای کنترل آن وجود دارد ، اما شما برای کشیدن آن به چند ابزار اضافی نیاز دارید. اما اگر شما ندارید چه می کنید؟ اگر تمام آنچه در اختیار دارید دوربین و سوژه های شما باشد چه می کنید؟ خوب ، عکاس دیوید برگمن نکات خوبی در مورد گرفتن نتیجه بهتر هنگام عکسبرداری در بیرون ارائه می دهد ، در صورتی که تنها دوربین و سوژه های شما هستند.

حتی اگر نکات وی بیشتر برای عکاسی در پرتره گرفتن است ، این نکات برای فیلمسازان نیز ارزشمند است. توصیه های او ، مانند فیلمبرداری در سایه و استفاده از نور خورشید به عنوان نور پس زمینه ، بسیار خوب است ، اما قطعاً برای درک اینکه آیا تازه کار را شروع می کنید بسیار مهم است.
اما یکی از مهمترین مفاهیمی که برگمان به آن اشاره می کند ، خواندن سبک و یادگیری نحوه کار با آن به جای خلاف آن است. این امر به ویژه هنگامی که در یک محیط کنترل نشده عکس می گیرید بیشتر صدق می کند. اگر در استودیو عکسبرداری می کنید ، می توانید نور را به هر شکلی که می خواهید شکل دهید (اگر تجهیزات روشنایی برای این کار دارید) ، اما مکان هایی مانند ساختمان های عمومی ، خیابان های شهر (شب) یا فضای باز باعث روشنایی می شوند صحنه شما بیشتر چالش برانگیز است.

اصلاح کننده های نور ، مانند بازتابنده ها ، چترها ، یا حتی یک ورق سفید بزرگ ، می توانند به شما کمک کنند تا نور طبیعی را کمی بهتر شکل دهید ، اما اگر هیچ یک از این موارد را ندارید – شاید کیت روشنایی خود را در خانه گذاشته اید یا ممکن است همه آنها سوخته باشند ساعاتی قبل از فیلمبرداری در یک آتش سوزی (زیرا اگر در حال ساخت فیلم هستید کاملاً باید برخی از اصلاح کننده های نور را در دست داشته باشید) – نکات Bergman بسیار مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید