آموزش نورپردازی در 5 دقیقه

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش نورپردازی در 5 دقیقه

برای دانلود رایگان آموزش نورپردازی در 5 دقیقه با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود Link download

مطمئناً شما اصول فیلمبرداری در نور کم را دارید ، مانند فیلمبرداری با دیافراگم گسترده برای ورود نور بیشتر. افزایش ISO گزینه دیگری برای روشن کردن تصویر شما است ، اما خطر اضافه کردن دانه به عکس شما را دارد. این تنظیمات برای هر مدل دوربین متفاوت است ، بنابراین هیچ عدد طلایی برای حداکثر ISO وجود ندارد. همچنین گزینه ای برای خرید لنزهای جدید با اندازه دیافراگم حتی بیشتر نیز وجود دارد ، اما این می تواند گران شود. همه این نکات را می توان در بیشتر مقالات مربوط به نور کم یافت ، جایی که توضیحات مفصلی دارند.

اما برای آموزش ما از منظر دیگری به آن نگاه کردیم. از تجربیات خود شکل بگیرید که دیدیم خلاقیت با نور موجود می تواند تصاویر زیبا و خلاقانه با نور کم ایجاد کند. اگر در یک مکان تاریک فیلمبرداری می کنید ، مانند یک رویداد برای یک فیلم بعد از فیلم. تصویر را تاریک نگه دارید و با روشن کردن آن را صاف نکنید. اگر اطراف تاریک باشد ، موضوع نیز تاریک است.

سپس گزینه ای پیش رو دارید که به نظر می رسد همه فراموش می کنند یا از لمس آن می ترسند: سرعت شاتر. هنگام فیلمبرداری با سرعت 25 فریم در ثانیه ، گرفتن 1/50 سرعت شاتر طبیعی است. اما اگر سرعت خود را پایین بیاورید ، نور ثبت شده توسط دوربین را نیز افزایش می دهید. اگر این کار را انجام دهید باید به خاطر داشته باشید که با کاهش سرعت ، تاری حرکت تصویر را نیز افزایش می دهید. بنابراین اگر می خواهید شاتر را کم کنید از حرکت در عکس خود آگاه باشید.
با توجه به اینکه در قسمت تاریک ماه مشغول فیلمبرداری نیستید ، همیشه منبع نوری در دسترس است. سعی کنید از آن حداکثر استفاده کنید و صحنه خود را در اطراف آن بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید