چگونگی نورپردازی در ماشین

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

چگونگی نورپردازی در ماشین

برای دانلود رایگان چگونگی نورپردازی در ماشین با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

روشنایی سه نقطه ای
چراغ اصلی ، نور پس زمینه و نور پرشده ، تنظیم روشنایی سه نقطه ای را تشکیل می دهد. نورپردازی سه نقطه ای یک روش استاندارد است که در رسانه های دیداری استفاده می شود. با استفاده از سه موقعیت جداگانه ، فیلمبردار می تواند موضوع را به هر شکلی که می خواهد روشن کند و در عین حال سایه های تولید شده توسط نور مستقیم را نیز کنترل کند.

  1. نور پس زمینه
    نور پس زمینه چیست؟ نور پس زمینه به یک بازیگر یا یک شی از پشت ضربه می زند. بالاتر از جسم روشنایی قرار می گیرد. از چراغهای پشتی برای جدا کردن یک شی یا یک بازیگر از یک پس زمینه استفاده می شود. آنها شکل و عمق بیشتری می بخشند. چراغهای نورپردازی به قاب کمک می کند تا سه بعدی احساس کند.

خلاصه نور پس زمینه:
خورشید نور پس زمینه فوق العاده ای است – می توانید از یک بازتابنده استفاده کنید یا خورشید را با شدت کمتری به سوژه برگردانید.
اگر یک نور پس زمینه در پشت یک بازیگر با زاویه ای قرار داده شود ، نور پس زمینه “لگد زدن” نامیده می شود.

The Three-Point lighting setup
The key light, backlight, and fill light all make up the three-point lighting setup. Three-point lighting is a standard method used in visual media. By using three separate positions, the cinematographer can illuminate the subject any way they want, while also controlling shadows produced by direct lighting.

Backlighting
What is Backlight? A backlight hits an actor or object from behind. It is placed higher than the object it is lighting. Backlights are used to separate an object or an actor from a background. They give more shape and depth. Backlights help the frame feel three-dimensional.

Backlight Summary:
The sun is a great backlight – you can use a reflector or bounce the sun at a lesser intensity back the subject.
If a backlight is placed behind an actor at an angle, the backlight is called a “kicker.”

دیدگاهتان را بنویسید