معرفی انواع ترکیب بندی با نمونه تصویری

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

معرفی انواع ترکیب بندی با نمونه تصویری

برای دانلود رایگان معرفی انواع ترکیب بندی با نمونه تصویری با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود Link download

اول و مهمترین ترکیب فیلم از این جهت اهمیت دارد که توجه مخاطب را به خود جلب می کند. دوم این که این مهم است زیرا از طریق ترکیب می توانیم تصاویر بصری جذاب و منحصر به فرد به سبک کارگردان و شخصیت DP ایجاد کنیم. این مخاطب را راهنمایی می کند که در میان جمع مردم ، یا یک نکته واحد در یک قاب شلوغ ، به یک فرد مجزا توجه کنند.

اما فراتر از همه اهداف فنی و شخصی ترکیب ، به ما این امکان را می دهد که فوراً اطلاعات و زیرنویس ها را انتقال دهیم. با کنترل زاویه ها و فاصله بین شخصیت ها یا غرفه های قابل توجه می توان فوراً و بصری مخاطبان خود را در معنای عمیق تر صحنه جستجو کرد. از این گذشته ، فیلم یک رسانه بصری است و در تمام ادبیات بهتر است نمایش داده شود و نگوییم. چه راهی بهتر برای نشان دادن یک کشمکش درونی قدرت بین دو شخصیت ، یا قهرمان ما که در مورد شرایط بدی که او با آن روبرو بوده است ، تأثیر می گذارد یا زنی که به قدرت خودش می رسد ، از نشان دادن آن در یک سری قاب های زیبا و زیبا است؟

First and foremost film composition is important because it directs the audience’s attention. Second to that it’s important because through composition we can create visually appealing images unique to the director and DP’s style. It guides the audience to pay attention to one single person amidst a crowd of people, or a single point in a busy frame.

But beyond all of the technical and personal objectives of composition, it allows us to instantly convey information and subtext. By controlling the angles and the distance between characters or significant props we can instantly and intuitively clue our audience in on the deeper meaning of the scene. After all, film is a visual medium, and in all literature it’s best to show and not tell. What better way to illustrate an internal power struggle between two characters, or our hero reflecting on the dire circumstance he’s been faced with, or a woman coming into her own power, than by showing it in a series of beautifully composed frames?

دیدگاهتان را بنویسید