مستند خارجی کوتاه the manhattan project

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

مستند خارجی کوتاه the manhattan project

برای دانلود رایگان مستند خارجی کوتاه the manhattan project با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر: کوتاه , مستند

امتیاز :

سال ساخت : 2015

مدت پخش : 04:31

زبان فیلم انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان:

بازیگران:

در ساعت 7 عصر به خدمات پارک ملی در مرکز طبیعت Los Alamos بپیوندید. سه شنبه ، 3 دسامبر برای اولین بار در چهار فیلم کوتاه که برای پارک تاریخی ملی منهتن ساخته شده اند. حضور در این رویداد رایگان و بازدید از آن برای عموم آزاد است. عکس با مجوز از PEEC
خدمات پارک ملی میزبان اولین چهار فیلم کوتاه است که برای پارک تاریخی ملی منهتن ساخته شده اند. این مراسم ساعت 7 عصر در سیارات در مرکز طبیعت لس آلاموس برگزار می شود. در روز سه شنبه ، 3 دسامبر ، و با یک به روز رسانی کوتاه از پارک ، همراه با ارائه در مورد آسمان تاریک دنبال می شود. حضور در این رویداد رایگان و بازدید از آن برای عموم آزاد است. مرکز طبیعت Los Alamos در 2600 Canyon Road واقع شده است.
این فیلم ها مصاحبه های مهیجی را نشان می دهند که تجربیات شخصی با پروژه منهتن را برجسته می کند. درباره پارک تاریخی ملی پروژه منهتن در nps.gov/mapr بیشتر بدانید.
به طور رسمی در نوامبر 2015 از طریق یادداشت توافق نامه بین وزارت انرژی و خدمات پارک ملی برای حفظ بخشهایی از سه سایت جنگ جهانی دوم که ایالات متحده اولین سلاح های اتمی را تولید کرد ، ایجاد شد ، این پارک تاریخ مردم ، علوم ، وقایع و جنجال های مرتبط با ایجاد بمب اتمی در اقدامی کاملاً مخفیانه معروف به پروژه منهتن. بر اساس این توافق نامه ، NPS و DOE به طور مشترک پارک را مدیریت و اداره می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید