مستند کوتاه خارجی Superstar: The Karen Carpenter Story

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

مستند کوتاه خارجی Superstar: The Karen Carpenter Story

برای دانلود رایگان مستند کوتاه خارجی Superstar: The Karen Carpenter Story با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین


لینک دانلود link download


ژانر: کوتاه , بیوگرافی , درام
امتیاز : 7.8
سال ساخت : 1988
مدت پخش : 42:37
زبان فیلم :  انگلیسی
ساخت کشور آمریکا
کارگردان: Todd Haynes
بازیگران: Merrill GruverMichael EdwardsMelissa Brown

خلاصه داستان : نبرد کارن کارپنتر با بی اشتهایی عصبی و تأثیر فرهنگی کارپنتر در دهه 70.
سوپراستار: داستان کارن کارپنتر (به انگلیسی: Superstar: The Karen Carpenter Story) یک فیلم بیوگرافی مختصر و آزمایشی محصول سال 1987 آمریکا است که 17 سال آخر زندگی خواننده کارن کارپنتر را به تصویر می کشد ، در حالی که با بی اشتهایی دست و پنجه نرم می کرد. این فیلم به کارگردانی تاد هاینز از عروسک های باربی به عنوان بازیگر و همچنین فیلم های مستند و هنری استفاده شده است. سوپراستار توسط هاینز و سینتیا اشنایدر به نویسندگی و تهیه کنندگی مشترک ساخته شد و موسیقی متن آن غیرمجاز بود که بیشتر متشکل از آهنگهای محبوب The Carpenters بود. این فیلم در طی ده روز در کالج بارد در تابستان 1985 فیلمبرداری شد. باری الزورث در این فیلم همکاری کرد و فیلمبردار بخشهای داخلی فیلم با موضوع باربی بود.
این فیلم در سال 1990 پس از از دست دادن دادخواست نقض حق چاپ توسط هاینز توسط برادر کارن و همکار موسیقی ، ریچارد کارپنتر ، از اکران خارج شد. عنوان این فیلم برگرفته از فیلم “Superstar” ساخته The Carpenters در سال 1971 است. در همین حال ، طی سالهای متمادی سوپراستار به یک فیلم فرقه تبدیل شده است ، به طور قابل توجهی از فیلم های تبلیغاتی خود خارج شده و در لیست 50 فیلم برتر فرقه سال 2003 Entertainment Weekly قرار دارد. هدف فرامدرنی آشکار آن به عنوان یک فیلم ، شامل چندین دیدگاه در مورد بی اشتهایی عصبی ، صنعت موسیقی پاپ ، خود کارپنتر و تعریف یک فیلم بیوگرافی ، همچنین به آن میراثی در میان طرفداران سینمای آوانگارد داده است. گای لود ، در حال نوشتن برای روزنامه گاردین ، ​​اظهار داشت که “در حالی که هاینز در حال کار با طعنه بسیار کنایه آمیز است ، اما در اینجا هیچ اشاره ای به پوزخند نیست”.

دیدگاهتان را بنویسید