مستند کوتاه خارجی Kony

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

مستند کوتاه خارجی Kony

برای دانلود رایگان مستند کوتاه خارجی Kony با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین


لینک دانلود link download


ژانر: کوتاه , مستند ، بیوگرافی
امتیاز : 4.3
سال ساخت : 2012
مدت پخش : 29:56
زبان فیلم :  انگلیسی
ساخت کشور آمریکا
کارگردان: Jason Russell
بازیگران: Susan DavisShepard FaireyJames Inhofe

خلاصه داستان : یک مستند که به بررسی چرایی جوزف کنی رهبر فرقه و شبه نظامیان آفریقایی و متهم به جرم جنگ نیاز دارد تا پایان سال 2012 دستگیر شود.
Kony 2012 یک فیلم مستند کوتاه آمریکایی در سال 2012 است که توسط شرکت های Invisible Children، Inc تولید شده است (نویسندگان کتاب Invisible Children). هدف از این فیلم ساختن فرقه و شبه نظامیان اوگاندا ، جنایتکار متهم شده و جوزف کنی فراری دادگاه کیفری بین المللی بود که در سطح جهانی شناخته شود تا وی در پایان سال 2012 ، هنگامی که منقضی شده بود ، بازداشت شود. این فیلم در تاریخ 5 مارس 2012 اکران شد و به صورت ویروسی پخش شد و در ابتدا این کمپین توسط مشاهیر مختلف پشتیبانی شد.
از 7 ژوئن 2020 ، این فیلم بیش از 102 میلیون بازدید و 1.3 میلیون پسندیدن در وب سایت اشتراک ویدیو YouTube و بیش از 18.6 میلیون بازدید و بیش از 21.5 هزار پسندیدن در Vimeo داشته است ، با سایر بازدیدها در وب سایت مرکزی Kony 2012 توسط کودکان نامرئی. در آن زمان ویدیو بیشترین پسندیدن را در کل YouTube داشت و اولین ویدیویی است که تاکنون به 1 میلیون پسند رسیده است. قرار گرفتن در معرض شدید فیلم باعث شد وب سایت Kony 2012 کمی پس از شروع محبوبیت گسترده ، خراب شود. یک نظرسنجی حاکی از آن است که بیش از نیمی از جوانان بالغ آمریکایی در روزهای پس از انتشار ویدیو ، اطلاعاتی در مورد Kony 2012 شنیده اند. توسط PBS در میان رویدادهای برتر بین المللی 2012 قرار گرفت و ویروسی ترین ویدئو تاکنون توسط TIME نامیده شد.
این کارزار منجر به مصوبه سنای ایالات متحده و تصمیم گیری برای اعزام نیرو توسط اتحادیه آفریقا شد. این فیلم همچنین خواستار یك كمپین تبلیغاتی گسترده جهانی در تاریخ 20 آوریل ، تحت عنوان “شب را بپوشانید” بود. در تاریخ 5 آوریل 2012 ، کودکان نامرئی یک ویدیوی بعدی را با عنوان Kony 2012: Part II – Beyond Famous منتشر کردند که نتوانست موفقیت نسخه اصلی را تکرار کند.

دیدگاهتان را بنویسید