قتل همسایه به دست کارگردان معروف + عکس و معرفی

cutnegative سپتامبر 12, 2020 668 بدون دیدگاه

کریم آتشی

قتل همسایه به دست کارگردان معروف + عکس و معرفی آتشی در ۵ فروردین ۱۳۴۳ در شهر ری زاده شد. فعالیت هنری را با کارگردانی فیلم‌های کوتاه در ۱۳۶۹ آغاز کرد. او فارغ‌التحصیل کارشناسی مهندسی عمران و دکترای علوم سیاسی است.آتشی از مصدومین جنگ ایران و عراق است و به این دلیل دچار مشکلات تنفسی است. او در سال ۱۳۹۱ به‌دلیل سکته قلبی در... خواندن بیشتر »

فیلم کوتاه (جبر) در دومین حضور بین المللی

cutnegative می 14, 2020 1066 بدون دیدگاه

image

فیلم کوتاه (جبر) در دومین حضور بین المللی فیلم کوتاه جبر در دومین حضور بین المللی خود به بخش مسابقه فستیوال جِهلوم هند راه یافت. سيزدهمين دوره فستیوال جِهلوم هند در تاریخ 12 مِي در شهر بَنگلور کشور هندوستان برگزار خواهد شد. لیست عوامل فیلم کوتاه “جَبر” : نویسنده و کارگردان: محمد واحدی بازیگران :... خواندن بیشتر »

مسابقه فیلم سازی در ایام قرنطینه

cutnegative مارس 27, 2020 1180 بدون دیدگاه

challeng cor

مسابقه فیلم سازی در ایام قرنطینه سلام به تمامی همراهان کات نگاتیو قرنطینه‌های خانگی باعث شده خیلی‌هایمان روحیه‌مان را از دست بدهیم و افسرده بشویم. هر چند که دائم تاکید می‌شود برای بالا بردن ایمنی بدن در مقابل هر ویروسی باید سیستم عصبی را هم تقویت کرد. در خانه ماندن کار ساده‌ای نیست. خیلی‌ها را... خواندن بیشتر »

حضور پیمان معادی در فصل سوم سریال westworld

cutnegative مارس 20, 2020 1179 بدون دیدگاه

westworld

حضور پیمان معادی در فصل سوم سریال westworld قسمت اول از فصل سوم مجموعه وست ورلد از HBO پخش شد. این سریال مرموز و شگفت انگیز در قسمت اول خود توانست امتیاز 8.7 را از کاربران IMDB دریافت کند که نوید یک سریال هیجان انگیز را در ادامه فصل به ما می دهد. داستان قسمت... خواندن بیشتر »

Are you volleyball پر افتخارترین فیلم کوتاه سینمای ایران شد

cutnegative مارس 19, 2020 1223 بدون دیدگاه

Are-you-volleyball

Are you volleyball پر افتخارترین فیلم کوتاه سینمای ایران شد فیلم کوتاه «آر یو والیبال؟!» در تازه ترین حضور خود در انجمن قانونی فرهنگ و جامعه آمریکا، جایزه بهترین فیلم و بهترین فیلم نامه را کسب کرد تا در کنار دو جایزه جشنواره آسکونا سوسیس عنوان پُرافتخارترین فیلم کوتاه سینمای ایران را به خود اختصاص... خواندن بیشتر »