ویدیوهای ویژه

فیلم ترسناک ادیت فیلم ترسناک تدوین فیلم ترسناک تدوین فیلم تخیلی آموزش تدوین فیلم ادیت فیلم کوتاه آموزش ادیت و تدوین فیلم چگونگی تدوین و ادیت فیلم برترین آموزش ادیت فیلم
آموزش
ادیت و تدوین ویدیو برای ساخت یک فیلم کوتاه تخیلی و دلهره آور

توسط : دسامبر 1, 2020

ادیت و تدوین ویدیو برای ساخت یک فیلم کوتاه تخیلی و دلهره آور برای دانلود رایگان ادیت و تدوین ویدیو برای ساخت یک فیلم کوتاه تخیلی و دلهره آور با کیفیت 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین لینک دانلود link download مدت پخش : 14:44 زبان : انگلیسی برخی از فیلمسازان ترسناک به سمت... خواندن بیشتر »

خلاصه داستان : به طور غیر قابل توضیح - در اعماق کمد یک زن و شوهر جوان - قوانین جسمی ، عقل سلیم و مهمتر از همه عقل ، همه در یک واقعیت میکروکوزمیک وحشتناک و گیج کننده شکل می گیرند.
فیلم کوتاه
فیلم کوتاه خارجی Closet Space

توسط : دسامبر 1, 2020

فیلم کوتاه خارجی Closet Space برای دانلود رایگان فیلم کوتاه خارجی Closet Space با کیفیت 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین لینک دانلود link download ژانر: کوتاه , علمی تخیلی , ترسناک امتیاز : 6.8 سال ساخت : 2016 مدت پخش : 03:15 زبان فیلم :  انگلیسی ساخت کشور آمریکا کارگردان: David F. Sandberg بازیگران: Lotta Losten, David F.... خواندن بیشتر »

آموزش تدوین فیلم ادیت فیلم کوتاه آموزش ادیت و تدوین فیلم چگونگی تدوین و ادیت فیلم برترین آموزش ادیت فیلم
آموزش
آموزش ادیت و تدوین فیلم کوتاه

توسط : نوامبر 30, 2020

آموزش ادیت و تدوین فیلم کوتاه برای دانلود رایگان آموزش ادیت و تدوین فیلم کوتاه با کیفیت 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین لینک دانلود link download مدت پخش : 13:54 زبان : انگلیسی فیلم کدگذاری شدهبیشتر فیلم های ضبط شده در DSLR یا دوربین بدون آینه در فرمت بسیار فشرده ، معمولاً H.264... خواندن بیشتر »

خلاصه داستان : Porky Pig نمی فهمد هتل قدیمی که او و سیلوستر شب را در آن می گذرانند واقعاً بخشی از یک شهر ارواح است. این فقط سیلوستر است که می بیند گروه موش های قاتل سعی در … Claws for Alarm کاریکاتوری برادران وارنر مری ملودی به کارگردانی چاک جونز محصول سال 1954 است. این کوتاه در 22 مه 1954 منتشر شد و بازیگران آن Porky Pig و Sylvester هستند. این دومین کاراکتر از سه کاریکاتور بود که پورکی و سیلوستر را با هم تیمی می کردند و به نقش غیرزبانی او به عنوان گربه پورکی در یک فضای شبح وار ادامه می دادند که در آن فقط سیلوستر از خطری که این زوج در آن وجود دارد آگاه است. دو فیلم دیگر این مجموعه گربه ترسو (1948) است ) و جامپین مشتری (1955).
انیمیشن کوتاه
انیمیشن کوتاه خارجی Claws for Alarm

توسط : نوامبر 30, 2020

انیمیشن کوتاه خارجی Claws for Alarm برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Claws for Alarm با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین لینک دانلود link download ژانر: کوتاه , خانوادگی , ترسناک امتیاز : 7.7 سال ساخت : 1954 مدت پخش : 06:50 زبان فیلم :  انگلیسی ساخت کشور آمریکا کارگردان: Chuck Jones بازیگران: Mel Blanc خلاصه... خواندن بیشتر »

خلاصه داستان : ناگهان ، یک زن جوان تنها احساس می کند که چیزی با چشمانش میبیند درست نیست. چه عواملی ممکن است باعث تغییر در مرزهای درک انسان شود ، و به چشمانش بگویید چیزهایی را که به سادگی وجود ندارند ببیند؟
فیلم کوتاه
فیلم کوتاه خارجی Cam Closer

توسط : نوامبر 29, 2020

فیلم کوتاه خارجی Cam Closer برای دانلود رایگان فیلم کوتاه خارجی Cam Closer با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین لینک دانلود link download ژانر: کوتاه , ترسناک امتیاز : 6.5 سال ساخت : 2013 مدت پخش : 02:25 زبان فیلم :  انگلیسی ساخت کشور آمریکا کارگردان: David F. Sandberg بازیگران: Lotta Losten, Lovisa Perman خلاصه داستان :... خواندن بیشتر »

خلاصه داستان : یک راوی فریبکار خردمندانه تصاویری از هیولای فرانکشتاین و کنت دراکولا را مسخره می کند. بو یک فیلم کوتاه کمدی Pre-Code آمریکایی است که توسط Universal Pictures به کارگردانی و نویسندگی Albert DeMond ساخته شده است. شامل کلیپ هایی از فیلم های ترسناک معروف مانند خزشهای گربه (1930) ، فرانکنشتاین (1931) و نوسفراتو ، eine Symphonie des Grauens (1922) است و آنها را کاملاً مسخره می کند. حتی اگر این فیلم کوتاه توسط استودیوی یونیورسال تولید شده است ، سازندگان تصمیم گرفتند از فیلم نسخه دراکولای خود شرکت استفاده نکنند ، اما در عوض از فیلم های اکسپرسیونیست آلمانی Nosferatu به کارگردانی اف. دبلیو مورناو استفاده کنند. تنها فیلم باقیمانده از The Creeps گربه - که در غیر این صورت یک فیلم گمشده محسوب می شود - کلیپ های موجود در Boo است!
فیلم کوتاه
فیلم کوتاه خارجی Boo

توسط : نوامبر 28, 2020

فیلم کوتاه خارجی Boo برای دانلود رایگان فیلم کوتاه خارجی Boo با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین لینک دانلود link download ژانر: کوتاه , کمدی , ترسناک امتیاز : 5.1 سال ساخت : 1932 مدت پخش : 09:09 زبان فیلم :  انگلیسی ساخت کشور آمریکا کارگردان: Albert DeMond بازیگران: Morton Lowry, Mae Clarke, Lawrence Grant خلاصه داستان :... خواندن بیشتر »

خلاصه داستان : پسر جوانی که در آینده ای نزدیک زندگی می کند ،بخاطر مشاجره پدر و مادر به دنبال فرار از خانه است. وی به عنوان راهی برای کنار آمدن با بحثهای اخیر والدینش ، یک دوست روباتی را دریافت می کند که...BlinkyTM (سبک Blinky ™) یک فیلم ترسناک علمی-تخیلی کوتاه ایرلندی-آمریکایی است که در سال 2011 به نویسندگی ، ویرایش و کارگردانی روآری رابینسون ساخته شده است. در این فیلم مکس رکوردز ، رابینسون ، جنی فونتانا و جیمز ناردینی بازی می کنند. این داستان درباره پسری است که یک ربات را به فرزندی قبول می کند و شروع به غفلت از آن می کند ، تا زمانی که ربات دستورات قتل را رعایت کند. این فیلم در تاریخ 20 مارس 2011 اکران شد.
فیلم کوتاه
فیلم کوتاه خارجی BlinkyTM

توسط : نوامبر 27, 2020

فیلم کوتاه خارجی BlinkyTM برای دانلود رایگان فیلم کوتاه خارجی BlinkyTM با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین لینک دانلود link download ژانر: کوتاه , علمی تخیلی , ترسناک امتیاز : 7 سال ساخت : 2011 مدت پخش : 12:54 زبان فیلم :  انگلیسی ساخت کشور آمریکا-ایرلند کارگردان: Ruairi Robinson بازیگران: Max Records, Jenni Fontana, James Nardini خلاصه داستان... خواندن بیشتر »

خلاصه داستان : کوکو بتی را به موزه می برد ، جایی که او یک شب در آنجا گیر افتاده و مجبور است در رقص اسکلت ها آواز بخواند. موزه بتی بوپ (به انگلیسی: Betty Boop's Museum) یک فیلم کوتاه انیمیشن استودیوی Fleischer Studios با بازی بتی بوپ و بازی کوکو دلقک و بیمبو در سال 1932 است.
انیمیشن کوتاه
انیمیشن کوتاه خارجی Betty Boops Museum

توسط : نوامبر 26, 2020

انیمیشن کوتاه خارجی Betty Boops Museum برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Betty Boops Museum با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین لینک دانلود link download ژانر: انیمیشن , کمدی , کوتاه امتیاز : 6.2 سال ساخت : 1932 مدت پخش : 07:09 زبان فیلم :  انگلیسی ساخت کشور آمریکا کارگردان: Dave Fleischer, William Henning بازیگران: Billy Murray, Mae... خواندن بیشتر »

گریم صورت به صورت کثیف گریم برای فیلم سینمایی گریم برای فیلم آموزش گریم سینمایی حرفه ای کاملا رایگان در سایت کات نگاتیو به همراه ویدیو آموزشی گریم و میک آپ و آرایش آموزش گریم سینمایی به صورت ویدیویی وکاملا رایگان آرایش صورت و مرطوب سازی جلوه های ویژه سینمایی ایجاد عرق گریم عرق گریم عرق در فیلم افکت عرق روی صورت گریم عرق روی صورت
آموزش
آموزش گریم عرق صورت در فیلم

توسط : نوامبر 25, 2020

آموزش گریم عرق صورت در فیلم برای دانلود رایگان آموزش گریم عرق صورت در فیلم با کیفیت 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین لینک دانلود link download مدت پخش : 06:20 زبان : انگلیسی اصول SFX ، نحوه ایجاد عرق تقلبی. آرایش ویژه FX با بودجه ، ارزان ، فوق العاده آسان ، سریع... خواندن بیشتر »

Image