hasselblad:فوق حرفه ای گمنام

ehsan آگوست 2, 2020 32 بدون دیدگاه

image

hasselblad: فوق حرفه ای گمنام Victor Hasselblad AB تولید کننده سوئدی دوربین های با فرمت متوسط ، تجهیزات عکاسی و اسکنر تصویر مستقر در گوتنبرگ سوئد است. این شرکت در ابتدا به دلیل دوربین های کلاسیک با فرمت متوسط آنالوگ که از منظره یاب سطح کمر استفاده می کرد ، مشهور شد. شاید مشهورترین استفاده... خواندن بیشتر »

زندگینامه سردار حاج قاسم سلیمانی

ehsan ژانویه 9, 2020 486 بدون دیدگاه

image

زندگینامه سردار حاج قاسم سلیمانی سردار حاج قاسم سلیمانی (۲۰ اسفند ۱۳۳۵ – ۱۳ دی ۱۳۹۸) فرمانده سپاه ایرانی بود که بعنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد. او در طول جنگ ایران و عراق، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجهٔ سرلشکری دریافت کرد. سید علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، وی را «شهید زنده» نامیده بود و پس... خواندن بیشتر »

بیوگرافی و زندگینامه حامد بهداد

امیر حسین کاشانی آگوست 29, 2019 514 بدون دیدگاه

hamed-behdad

بیوگرافی و زندگینامه حامد بهداد حامد بهداد متولد ۲۶ آبان ۱۳۵۲ در مشهد، بازیگر است فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است، در تهران به دنیا آمده اما در نیشابور بزرگ شده که این مهاجرت به دلیل شرایط شغلی پدرش پیش آمده است او به نیشابور و مردمش تعصب خاصی دارد و... خواندن بیشتر »

بیوگرافی و زندگینامه نرگس آبیار

ehsan آگوست 29, 2019 521 بدون دیدگاه

narges abyar final

بیوگرافی و زندگینامه نرگس آبیار: نرگس آبیار متولد 6 اصفند 1350 در تهران، کارگردان است فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی از دانشگاه پیام نور می باشد، علاوه بر کارگردانی، نویسنده و فیلمنامه نویس می باشد، پدر و مادرش اهل یزد و ساکن این شهر هستند نوشتن و معلمی نهضت از یک جایی علاقه مند شدم... خواندن بیشتر »

بیوگرافی و زندگینامه عباس غزالی

امیر حسین کاشانی آگوست 29, 2019 510 بدون دیدگاه

abbas ghazali

بیوگرافی و زندگینامه عباس غزالی عباس غزالی متولد 14 بهمن 1363 در تهران، بازیگر است دیپلمi ادبیات و علوم انسانی است در کودکی عاشق فوتبال بود که در نهایت بین بازیگری و فوتبال رفت دنبال بازیگری، می گوید مادرم همه چیز من است. کودکی در دوران کودکی، انصافا حسابی شیطان بودم به قدری که اطرافیانم... خواندن بیشتر »